DETAJE nga vrasja në Kavajë, 1 plumb në kokë i mori jetën 48-vjeçarit, ishte në lokal me babanë

 

Një plumb në kokë i ka marrë jetën Arjan Gosës, 48-vjeç. Gosa ishte duke pirë kafe në një lokal në Kavajë, kur një person është afruar dhe e ka qëlluar me një plumb në kokë. Fatkeqësisht plumbi i mori jetën. I pranishëm ka qenë edhe babai i tij.


Lajmi kryesor:

Vritet me një plumb në kokë 48-vjeçari në Kavajë, u qëllua në lokal teksa ishte me babanë, shkak hakmarrja! Identifikohet autori, policia 10 mijë euro shpërblim për kapjen e tij


SI.E./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës  pranë shkollave

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës pranë shkollave