Detaje të reja/ Viktima ka qenë duke udhëtuar me autorin, është goditur pas një konflikti të çastit

Aksi rrugor rural Polican-Suhë

Burime për Report Tv thonë se nga veprimet e para hetimore dyshohet se autori ka qenë duke udhëtuar së bashku me viktimën dhe se pas një konflikti të çastit ai e ka qëlluar me sende të forta duke i sjellë vdekjen 57-vjeçarit.  


Lajmi kryesor:

Gjendet i vdekur 57-vjeçari në kamionçinë, u godit me sende të forta pas konfliktit, dy pista dyshimi se ku mund të fshihet autori (EMRI)


E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)