DETAJET/ 39-vjeçari u ekzekutua pas dasmës së kushëririt! La familjen në shtëpi, autorët me makinë thyen traun e rezidencës 'Kodra e Diellit' dhe e qëlluan me breshëri plumbash

 

Të tjera detaje janë zbuluar nga atentati që u regjistrua një natë më parë në Tiranë. Report Tv ka mësuar se 39-vjeçari Briken Sanaj është qëlluar me breshëri plumbash sapo ka lënë familjen në shtëpi. Pasi ka dalë nga garazhi, autorët janë futur në rezidencën ‘Kodra e Diellit’ me makinë, kanë thyer traun dhe kanë qëlluar në drejtim të 39-vjeçarit. Fatkeqësisht, Sanaj nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.


Lajmi kryesor:

Atentati në Tiranë/ 39-vjeçari u vra për hakmarrje, e qëlluan sapo la familjen në shtëpi! 2 autorët u futën te ‘Kodra e Diellit’ duke çarë rrethimin e jashtëm


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Të shtëna me armë zjarri në Korçë, nuk dihen rrethanat

Të shtëna me armë zjarri në Korçë, nuk dihen rrethanat