Detaji në protestë/ Protestuesit qëllojmë me hurma në drejtim të Ministrisë së Brendshme

1607529792_Sequence03.00311313.Still016.jpg

Nisur nga detaji që dha në intervistë xhaxhai i Klodjan Rashës, se kur doli nga shtëpia kishte 2 hurma në dorë, protestuesit ishin pajisur me hurma duke qëlluar me to në drejtim të Ministrisë së Brendshme. Megjithatë, nuk kanë munguar edhe sende të tjera si gurë apo edhe çadra.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Ironia e Ramës: Në vend që të na qajnë hallin që po mblidhemi në mes të vapës, qajnë hallin se çfarë bëjmë ne