Dhërmi/ Arrestohen 2 turistë anglezë, dyshohet se shpërndanin drogë në Kala Festival

Dhërmi/ Arrestohen 2 turistë anglezë, dyshohet se shpërndanin drogë në Kala Festival

Dhermi, foto arkivë

Dy turistë anglezë janë ndaluar mbrëmjen e djeshme në Dhërmi, bëjnë me dije burime nga policia e këtij qyteti.

 Ata kanë qenë pjesë e Kala Festival ku më shumë se 3 mijë anglezë mblidhen çdo vit.

Dy personat janë kapur me doza droge të ndryshme në ekstazi dhe kokainë.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

U dhunua dhe u la në rrugë, flet fqinj i 42- vjeçarit: Këto ditë se kam parë! S' punonte në Tiranë

U dhunua dhe u la në rrugë, flet fqinj i 42- vjeçarit: Këto ditë se kam parë! S' punonte në Tiranë