Dhunimi me leva i kancelarit të gjykatës së Elbasanit 1 javë më parë, identifikohet njëri prej autorëve! Policia e shpall në kërkim

Dhunimi me leva i kancelarit të gjykatës së Elbasanit 1 javë më parë, identifikohet njëri prej autorëve! Policia e shpall në kërkim

Ledio Sulkuqi

24-vjeçari Osma Gashi është njëri prej personave që dyshohet se dhunuan kancelarine Gjykatës së Elbasanit, Ledio Sulkuqin një javë më parë.  

Policia bën me dije se kanë shpallur në kërkim të riun, ndërsa po punohet edhe për identifikim dhe kapjen e autorëve të tjerë.  Sulkuqi u godit disa herë me levë në trup më 10 prill, duke marrë plagë të rënda.

Ngjarja e rëndë ndodhi sapo ai ishte çuar nga një bar-kafe dhe i vetëm i ishte drejtuar lagjes Muzeale të Kalasë së Elbasanit. Deri më tani nuk dihen arsyet se përse është dhunuar Sulkuqi, nëse kjo lidhet me funksionin e tij apo me ndonjë konflikt personal. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para