Shehaj denoncon: Dhunohet zyra elektorale e PD-së në Tiranë! Sulmet të frymëzuara nga Rama (VIDEO)

TIRANË- Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook ka denoncuar dhunimin e zyrës elektorale të PD-së në këtë njësi.

Ai përmes një videoje ku shfaqet së bashku me aktivistë të PD-së thotë se ditët e fundit të gjithë janë dëshmitarë të sulmeve ndaj zyrave elektorale të PD-së.

Ai theksoi se të gjitha sulmet janë të frymëzuara nga Edi Rama dhe se këto janë shënja të qarta të panikut nga humbja.

Shehaj tha se Rama dhe njerëzit e tij nuk e trembin dhe se do të vazhdojnë punën deri më 25 prill.

“Në datën 25 Prill n Edi  Rama  do humbasë dhe Shqipëria do të fitojë dhe ne të gjithë së bashku do fillojmë të punojmë për njerëzit.”, shtoi ai në fund.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • eli: 22/02/2021 18:50

  PS dhe aq me teper Rama nuk e ben kurre kete veprim.E kunderta mund te thuhet per ju.E keni ne ADN.Jeni parti qe keni lindur nga guri dhe nga shkaterrimi.Te tille do te mbeteni pa dyshim.

  Përgjigju
  • Ela: 22/02/2021 20:02

   Ne fakt 50 vjet genocid vrasje burgosje internime, nuk i beri partia juaj o Eli ahahhaha. Yttt kellira te poshtra komuniste. Moderator publikoje po je vertet i pavarur

 • redi: 22/02/2021 18:22

  Tregohuni me serioz per akuzat.Mos po petseriten metodat e mashtrimit te Saluanjit?Beni padi dhe mos akuzoni kot

  Përgjigju
 • babale: 22/02/2021 16:58

  Filluan BABALET i bejne vete dhe akuzojne kundeshtaret.....

  Përgjigju
 • LORA: 22/02/2021 16:22

  Inskenim i shpajfur shqup-s,,,,edhe ky ne sherbim te alibise se humbjes. Socialistet kurre nuk kane ushtruar dhune, por e kane vuajtur dhunen barbare te orkestruar direkt nga dr.mortja.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë