Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë, në pranga edhe 4 të tjerë për vepra të ndryshme penale

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë, në pranga edhe 4 të tjerë për vepra të ndryshme penale

Foto ilustruese

Dhunë, aksidente dhe qarkullim pa leje drejtimi janë disa nga veprat penale për të cilat policia Tiranës vuri në pranga 5 persona.

Në mes të të arrestuarve një 38-vjeçar me iniciale K.K, është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Ndërsa një 34-vjeçar me iniciale K.K,  është ndaluar nga blutë e Tiranës pasi për të ishte caktuar masa e sigurisë arrest në burg, pas ky i fundit akuzohet për fshehjen e të ardhurave.

Gjithashtu një 27-vjeçar është kapur teksa drejtonte automjetin në efektin e alkoolit, për pasojë ai ka përplasur dy automjete të tjera, me pasoja vetëm dëme materiale.Për këtë shkak shoferi i ri me iniciale E.C është vënë menjëherë në pranga.

Ndërsa 2 të tjerë,  S. P., 22 vjeçe dhe Sh. S., 53 vjeç u kapën duke drejtuar automjetin, pa leje drejtimi;

 

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut