Dhunoi bashkëshorten dhe e kërcënoi me armë zjarri, parandalohet krimi në familje, arrestohet 45-vjeçari në Durrës

Dhunoi bashkëshorten dhe e kërcënoi me armë zjarri, parandalohet krimi në familje, arrestohet 45-vjeçari në Durrës

Foto ilustruese

DURRËS- Një krim në familje është parandaluar nga policia mëngjesin e sotëm. Një 45-vjeçar i identifikuar si E.Ll u vu në pranga pasi u kap duke ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, si dhe kishte armë zjarri, duke rrezikuar kështu jetën e bashkëshortes së tij.

Ngjarja u regjistrua në lagjen Nr.18 në Durrës, ndërsa mësohet se u sekuestruan 1 armë zjarri kallashnikov, një sasi municioni luftarak dhe 1 thikë.

Materialet hetimore i kaluan  Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprat penale: “Dhuna në familje”, “Mbajtja pa leje  dhe prodhimi i armëve , armëve shpërthyese dhe i municionit” dhe “Prodhimi, mbajtja , blerja apo shitja pa leje e armeve te ftohta”.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Desert Eagle: 18/04/2022 11:14

    Hajde kercenim gruas hajde, me pistolete " Desert Eagle " kaliber 50. Me kete vret ariun jo njeriun.. njerez te pa ndreqshem! Kto duhen shtruar ne psikiatrik, se ska mundsi te jene njerez! Vetem si vlere ben 10 mije euro kjo ne treg te zi dhe nuk gjendet aspak lehte!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Situata nga COVID në vend/ 650 testime, 38 qytetarë të infektuar, nuk ka humbje jete në 24 orët e fundit

Situata nga COVID në vend/ 650 testime, 38 qytetarë të infektuar, nuk ka humbje jete në 24 orët e fundit