Dhurata më romantike, këngëtarja merr propozimin për martesë në festën e datëlindjes (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Barbana Dini ka festuar datëlindjen e saj mes miqsh dhe njerëzve të dashur. Festa arriti kulmin asaj i propozoi i dashuri për martesë.

Ajo ka ndarë edhe pamje nga momenti i bukur shkëputur nga festa e madhe.

'Wow cfare mbremjeje e mbushur me emocione! Gjithcka e organizuar deri ne detaje nga gjysma ime Eli!Sigurisht qe i thashe PO dhe do i them gjithmone PO personit qe me jep dashuri pa kushte ne cdo dite te jetes!Eli,je endrra ime e realizuar!I love you and ëill love you forever!❤️Faleminderit gjithashtu te gjithe miqve tone qe me pranine e tyre e bene kete nate te paharrueshme!❤️”, shkruan ajo në postimin e saj

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

'S'po mbaj rezerva për ju të degjeneruar!' Gjuha e ashpër ndaj gazetarëve, pritet reagimi zyrtar i policisë për postimin e nënkomisares Anisa Kostani

'S'po mbaj rezerva për ju të degjeneruar!' Gjuha e ashpër ndaj gazetarëve, pritet reagimi zyrtar i policisë për postimin e nënkomisares Anisa Kostani