Dibër/ FNSH arreston një person me precedentë të shumëfishtë penale (VIDEO)

Një person është ndaluar nga Policia e Shtetit mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Peshkopisë, ndërsa për arrestimin e këtij personi janë angazhuar Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.

Sipas policisë personi i arrestuar ishte me precedentë të shumëfishtë penale dhe aksioni i ndalimit të tij ka qenë shumë kompleks dhe risku ishte tepër i lartë.

Ndërkohë që ende nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarit.

E.L./Shqiptarja.com
Komento