Digjen automatet/ Disa zona në Unazën e Re dhe Yzberisht pa energji elektrike! OSHEE: Po punojmë

Foto ilustruese

TIRANE- Djegia e automateve në kabinën private Bruçi kanë lënë pa drita disa zona në Unazën e Re dhe në një pjesë të Yzberishtit. OSHEE njofton se grupet e avarisë janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit.

"Per shkak te nje defekti ne kabinën private "Bruci" ku jane djegur automatet, kanë mbetur pa energji pjesërisht zona e Unazës së Re dhe një pjesë e Yzberishtit.

 Grupet e avarisë së OSHEE janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit", njofton OSHEE.

  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

E pazakontë! Nxënësit mësim në qendër shëndetësore, shkolla u shemb nga tërmeti