Digjet apartamenti në Shkodër! Zjarrfikësit 1 orë betejë me flakët, e moshuara u bllokua në ballkon! Dërgohet në spital në gjendje të rëndë (VIDEO)

Një apartament në zonën e njohur si kryqëzimi i ish degës së brendshme në Shkodër është përfshirë nga flakët. Për pasojë është lënduar një e moshuar, e cila ka pësuar djegie të trupit dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Shkodrës.

Shërbimi zjarrfikës dhe banorët e pallatit kanë ndërhyrë për të shuar zjarrin që të nxirrnin të moshuarën. Pas një ore beteje me flakët, nxorën nga apartament të moshuarën, e cila kishte mbetur e bllokuar në ballkon.

Zjarri në banesë dyshohet se është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Plagoset punëtori në një minierë në Bulqizë, nën hetim brigadieri dhe inxhinieri

Plagoset punëtori në një minierë në Bulqizë, nën hetim brigadieri dhe inxhinieri