Digjet makina e 35-vjeçarit në Shkodër, ishte parkuar në oborrin e një pallati

Digjet makina e 35-vjeçarit në Shkodër, ishte parkuar në oborrin e një pallati

Foto ilustruese

SHKODËR- Një makinë është djegur pjesërisht në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:50, në lagjen "Ahmet Haxhija", ku ka rënë zjarr në mjetin tip “Suzuki”, në pronësi të shtetasit G.  S. 35 vjeç.

Automjeti ka qenë i parkuar në oborrin e pallatit dhe si pasojë e zjarrit automjeti  është djegur pjesërisht. 

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Radha kilometrike në Kakavijë, Meta thirrje Ramës dhe Xhaçkës: Ndërprisni pushimet, qytetarët të mos trajtohen si njerëz pa atdhe! Ngrihuni në këmbë për garantimin e lëvizjes së lirë

Radha kilometrike në Kakavijë, Meta thirrje Ramës dhe Xhaçkës: Ndërprisni pushimet, qytetarët të mos trajtohen si njerëz pa atdhe! Ngrihuni në këmbë për garantimin e lëvizjes së lirë