VIDEO/ Shkrumbohet makina 50 mijë euro e Kozak Braçit, dyshohet e qëllimshme! U dogj poshtë pallatit në Allias! Personazhi i 'Tik Tokut': Rrugëve jam 24 orë, hajdeni më gjeni

Tiranë - Makina e personazhit të njohur të rrjeteve sociale Kozak Braçit është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ngjarja ndodhi rreth orës 02:50 të 2 dhjetor 2023 . Makina tio “Benz GLE” e vitit 2017, me vlerë 50 mije euro, ishte parkuar poshtë pallatit ku Braçi jeton në zonën e Alliasit.

"Më datë 02.12.2023, rreth orës 02:50, në Allias, ka rënë zjarr në automjetin e parkuar të shtetasit K. B., 30 vjeç, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes",- njofton policia.


Gjithçka mbeti ishte skeleti i makinës, me të cilën Kozak Braçi pozoi për herë të fundit.

Policia ka dyshime se makina e shtrenjtë është djegur qëllimisht. Për të përforcuar tezën po punohet për mbledhjen e kamerave të sigurisë në zonë. Burime nga blutë bëjnë me dije se makina mund të jetë djegur me benzinë, por do të jetë ekspertiza që do e përcaktojë përfundimisht. Djegia e makinës poshtë banesën ka indinjuar personazhin e TikTok dhe Instagram. Në rrjetet e tij sociale ai pohon se nuk i dhimbsej makina, por shpërthimi që është dëgjuar gjatë natës i ka frikësuar djalin e tij të mitur.

"Po nuk e gjeti shteti kësaj radhe se është e disata herë, atëherë do e gjej vetë unë me njerëzit e mi. Jam çuar në 4 të mëngjesit, dritare kam parë këtë pamje duke u djegur makina. Është hera e disatë që me ndodhin këto gjëra. Dikush që ka diçka me mua të më gjej, rrugëve jam 24 or ë. Të vijnë të unë jot e makina dhe të shtëpia ime ku ka vetëm gra dhe kalama”,- shkruan Braçi.

Kjo nuk është hera e parë që Kozak Braçi përfshihet në situata konflikti. Ai apelon organet e sigurisë të zbardhin ngjarjen, përndryshe planifikon vetëgjyqësi.

Kozak Braçi rezulton të jetë rrëmbyer në makinë nga disa të rinj në shtator të vitin 2021. Në pamjet që u publikuan në atë kohë, ata e godasin dhe e detyrojnë të kërkoj falje për fjalorin e përdorur në komunikimet e tij me ndjekësit në TikTok, ndërsa u la i lirë.

Foto: Kozaku pozon para makines së djegur dhe mesazhi në rrjete sociale

K.M/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Trupat turke zbarkojnë në Kosovë si pjesë e misionit të KFOR, do zëvëndësojnë ato italiane

Trupat turke zbarkojnë në Kosovë si pjesë e misionit të KFOR, do zëvëndësojnë ato italiane