Digjet një dyqan në lagjen ’11 janari’ në Gjirokastër

Digjet një dyqan në lagjen ’11 janari’ në Gjirokastër

Një dyqan është djegur në lagjen ’11 janari’ në Gjirokastër.

Ka qenë ora 02:22 kur janë pikasur flakët e zjarrit në katin e parë të një pallati pranë Shkollës së Mesme Pedagogjike ‘Pandeli Sotiri’ tek dyqani ‘XL’.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë shërbimi zjarrfikës me 4 efektivë. Zjarri ishte në katin e parë të një banese e përshtatur për dyqan.

Objekti ishte në pronësi të Bilbil Graçit dhe qiramarrës ishte Edmond Lakta.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta