Disfata në Kupë, Giovanni Colella mediton largimin! Takim urgjent me drejtuesit

Disfata në Kupë, Giovanni Colella mediton largimin! Takim urgjent me drejtuesit

Giovanni Colella, trajneri i Partizanit

Partizani humbi sot 3-1 me Vllazninë në transfertë në fazën çerekfinale në Kupën e Shqipërisë. Humbja e radhës për "Demat" ka sjellë edhe takimin urgjent të drejtuesve me trajnerin Giovanni Colella. Duket se italiani i stolit të Partizanit po mendon largimin pas humbjes në Shkodër.

Pas ndeshjes ka patur një takim në ambientet e stadiumit "Loro Boriçi" mes teknikut italian dhe drejtuesve të Partizanit, Olsi Rama dhe Elton Marini. Vihet në pikëpyetje ecuria e mëtejshme e Colellas në krye të pankinës së Partizanit. Tekniku italian po mediton dorëheqjen dhe mund të mungojë në derbin e së hënës ndaj Tiranës. Colella po mendon seriozisht largimin nga pankina e të kuqve dhe në orët e ardhshme mund të vijë edhe zyrtarizimi.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lala: 01/03/2023 20:47

    Po PSE se mendove me par mer .Tani as Tani we vajti te dinamo e as shpetim duro te struga ska me te lir.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës