'Distancohuni nga Monika se do të shkojë në burg?' Kryemadhi: S’më rruhet fare për SPAK-un

Monika Kryemadhi nuk është përmbajtur, teksa është shprehur se nuk i rruhet fare as për burgun dhe as për SPAK-n.

Teksa shtohet zërat për arrestime, Monika Kryemadhi ashtu si Meta sulmoi SPAK-un.

‘Distancohuni nga Monika se do të shkojë në burg?! Nuk me rruhet fare as për burg as për SPAK.... Sa kam parë kumbulla dhe fara luledielli në jetën time në këto 30 vjet, si puna e tyre do hyjnë dhe do dalin sa të duash. Halli im nuk është halli juaj, halli juaj është halli im”, tha Kryemadhi.

SPAK po kryhen një hetim pasuror për Monika Kryemadhin, ndërsa pak ditë më parë mori në pyetje dhe mamanë e saj për pasurinë.


Lajmi kryesor:

Kryemadhi përballet me Metën: Jo koka të prera e përjashtime! Kreu i PL-së gjen 'armikun': Ose unë, ose Mona! Partia, jo biznes familjar


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Ushtarët izraelitë lidhin në kofanon e xhipit palestinezin e plagosur

FOTO/ Ushtarët izraelitë lidhin në kofanon e xhipit palestinezin e plagosur