VIDEO/ Dita Botërore e Sindromës Down/ Banorët surprizohen nga ardhja e fëmijëve në shtëpi

VIDEO/ Dita Botërore e Sindromës Down/ Banorët surprizohen nga ardhja e fëmijëve në shtëpi

Në kuadër të Ditës Botërore të Sindromës Down, banorët e Big Brother VIP janë surprizuar nga vëllai i madh, pasi brenda shtëpisë kanë hyrë disa fëmijë dhe të rinj për të luajtur me banorët.

Banorët u lumturuan nga ardhja e tyre dhe i mirëpritën me shumë dashuri.

Ata kanë sjellë një atmosferë shumë  të këndshme në shtëpi duke kënduar, kërcyer, gjithashtu dhe duke luajtur me banorët.

Ardhja e tyre jo vetëm ka shtensionuar situatën në shtëpi por ka bërë bashkë lojtarët për të gëzuar me fëmijët. Ardhja e fëmijëve dhe të rinjve me sindromën down në shtëpinë e Big Brother VIP u konsiderua si një nga momentet më të bukura dhe emocionuese për ta deri më tani.

 

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Murali i Messit në konviktin e studentëve në Tiranë, media e huaj AP: Lumturohen shqiptarët

Murali i Messit në konviktin e studentëve në Tiranë, media e huaj AP: Lumturohen shqiptarët