Dita e Verës, Berisha provon ballokumen e Elbasanit dhe vë verore! Liri Berisha blen një çantë (VIDEO)

 

Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në Elbasan për ditën e verës. Ish-kryeministri ka vënë veroren, ndërsa ka provuar edhe ballokumen, traditë e qytetit të Elbasanit. Ndërkohë, bashkëshortja e tij Liri Berisha ka zgjedhur që të blejë një çantë.


Lajmi kryesor:

Sot Dita e Verës, festohet në të gjithë vendin! Në Elbasan dhe Tiranë organizohen aktivitete të ngjeshura! Rama uron nga 'kryeqyteti i festës'


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Nuredin Dumani pjeshkëron me kë i do qejfi’ Salianji përplaset me Ballën: Ligji i ri për 'Policinë' presion për t’i përdorur për zgjedhjet

‘Nuredin Dumani pjeshkëron me kë i do qejfi’ Salianji përplaset me Ballën: Ligji i ri për 'Policinë' presion për t’i përdorur për zgjedhjet