VIDEO/ Dita e Verës 'çel' sezonin e plazhit në Vlorë, qytetarët i drejtohen bregdetit

 

Në Vlorë dita e verës duket se çel edhe pse ende jo zyrtarisht edhe sezonin e plazhit. Nuk kanë munguar që në këtë ditë me diell të apasionuar pas plazhit t’i drejtohen bregdetit për të nisur kështu edhe sezonin e plazhit edhe për këtë vit. Edhe pse ka nga ata që plazhin e kanë të përhershëm pavarësisht stinës.


Lajmi kryesor:

Sot Dita e Verës, festohet në të gjithë vendin! Në Elbasan dhe Tiranë organizohen aktivitete të ngjeshura! Rama uron nga 'kryeqyteti i festës'


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Deklaratat e Ramës për tensionet në veri të Kosovës, Gashi: Duhet të tregohej më i përmbajtur, na dhemb kur injoron Kurtin dhe Osmanin

Deklaratat e Ramës për tensionet në veri të Kosovës, Gashi: Duhet të tregohej më i përmbajtur, na dhemb kur injoron Kurtin dhe Osmanin