Dita e Verës/ Digjen gomat e makinave në qytetin e Korçës (VIDEO)

 

Një ritual që bëhet për Ditën e Verës janë djegia e gomave dhe vënia e veroreve. Kjo traditë është bërë edhe në Korçë ku dhjetëra goma u dogjën në qytet duke shkaktuar ndotje  masive të ambientit.


Lajmi kryesor:

Sot Dita e Verës, festohet në të gjithë vendin! Në Elbasan dhe Tiranë organizohen aktivitete të ngjeshura! Rama uron nga 'kryeqyteti i festës'


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Po sikur Kurti të ketë të drejtë?

Po sikur Kurti të ketë të drejtë?