Ditëlindja që askush s'do e donte! Vogëlushja ‘feston’ 5-vjetorin natën jashtë dhe me rrënojat e banesës së shembur te ‘5 maji’

Tek prisnin që t’u shembej shtëpia, vajza e banorit Bekim Cerri, festoi datëlindjen e saj të 5-të. Në pamjet e siguruara nga Report Tv, shihet teksa nëna e saj shpërndan ëmbëlsirat tek banorët e tjerë të cilët nuk i pret një ditë po kaq e hareshme.

Nën ethet e pritjes së shembjes së shtëpisë dhe të ftohtit, e vogla “festoi” ditëlindjen e saj më të tirshtë.


Lajmi kryesor:

Shemben 12 shtëpi tek ‘5 Maji’/ Banorët përplasen me policinë, hedhin shashka dhe qëllojnë me gurë në drejtim të efektivëve! Policia hedh gazlotsjellës dhe shoqëron 3 banorë (VIDEO)


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Digjet fasoneria gjatë natës në Vlorë! Dyshohet se ishte e qëllimshme, u hodh lëndë djegëse nga jashtë