Ditëlindje falenderimesh për Alketa Vejsiun

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka postuar në profilin e saj në Instagram foto nga darka e saj e ditëlindjes, ku është shfaqur mjaft elegante dhe me çdo detaj të kuruar.

alketa vejsiu

Të ftuar në këtë darkë ishin stafi i talent shoë-t “X-Factor”. Në këto foto shohim mentorët e X-Factor, konkurrentët por edhe producenten Vera Grabocka.

alketa vejsiu

Ndërkohë Alketa është shprehur gjithashtu se kjo darkë më tepër se një festim ditëlindje ka qenë si një darkë falenderimesh për të.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

Turqia 'luftë me të gjithë', shpall 'non grata' ambasadorët e 10 vendeve perëndimore! Mes tyre edhe të SHBA, Gjermanisë e Francës