Dj Dagz tregon lojtarin e preferuar brenda BBVA, ja për kë bën tifo

DJ i njohur nga Kosova, i njohur si Dj Dagz, i cili vitin e kaluar ishte pjesë e Big Brother VIP Albania ka bërë një reagim rreth edicionit të këtij viti.

Ai ka shprehur mbështetjen e tij për Luzin.

DJ Dagz përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një video për të treguar për banorin që ai po përkrah këtë vit.

Dagz u shpreh se ka marrë pafund mesazhe për të treguar të preferuarin e tij në këtë sezon dhe ai nuk ka hezituar të tregoi se ai është këngëtari Luiz Ejlli.

DJ tha se e ka dëgjuar Luizin që e ka përmendur disa herë brenda shtëpisë dhe edhe ai si ‘gjithë shqiptarët’ është në përkrahje të Luizit.

“Përshëndetje të gjithvë, shpresoj që jeni duke e kaluar një ditë shumë të bukur, e di që ndoshta po habiten se nuk është natyrë e imja të bëjë video-reagime për situata aktuale, por meqë më kanë ardhur pafund mesazhe në lidhje me preferencat e mia në Big Brother, pyetje rreth Luizit se e kam parë që më ka përmendur shumë shpesh brenda, dhe jo duke u bazuar vetëm në ngjarjet e fundit se Big Brother është një lojë shumë e gjatë, por në tërësi edhe unë si gjithë shqiptarët, forca Luiz”, ka thënë DJ Dagz.

Theksojmë që Luizi është kthyer në një prej banorëve më të komentuat të edicionit të këtij viti të BBVA, ndërsa sonte (e shtunë) është në mesin e të nominuarve për t’ua larguar nga shtëpia.

Këngëtari ndonëse rrezikon të jetë i eliminuari i kësaj jave, por ka marrë  përkrahje të madhe nga publiku.

F.D/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median