Djali i Sinan Hoxhës feston ditëlindjen/ Zbuloni sa vjeç mbushi ai

Sinan Hoxha me familjen

Sinan Hoxha një prej këngëtarëve më të dashur për shqiptarët, kantautor i shumë hiteve të muzikës së lehtë sot feston ditëlindjen e të birit. Me një foto të ëmbël familjare dhe mes motiveve popullore, këngëtari prek me postimin për të birin. 

E kam të pamundur t’i kërkoj Zotit më shumë se ç’kam sot! E veçanërisht në këtë ditë, mora bekimin me të ëmbël me ardhjen tënde në jetë, 2 vite më parë biri im... Gëzuar ditëlindjen! Je arsyeja pse frymoj...

Sinan Hoxha, këngëtar


(Postimi i Sinan Hoxhës për të birin në Instagram)

Ansi është  fëmija i parë dhe i vetëm i këngëtarit dhe Andrra Destanit, shpesh në intervista dhe emisione këngëtarja tregon për dashurinë dhe përkujdesin që ka ndaj të birit

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët