Kryebashkiaku Veliaj urim të veçantë për administratoren që po e kalon ditëlindjen në shërbim të komunitetit

Shumëkush do të kishte zgjedhur që në këtë periudhë të vështirë për këdo të qëndronte pranë familjes, por këtë luks nuk e kanë ata që janë çdo ditë në shërbim të komunitetit. I tillë është edhe rasti i administratores së Njësisë Nr.4 në kryeqytet. Liri Qoshi ndonëse sot ka ditëlindjen, ajo që në orët e para të mëngjesit po vijon punën bashkë me ekipin e saj për të shpërdarë pakot ushqimore në çdo banesë të moshuarisht të vetmuar, duke filluar nga Kinostudio e Alliasi e deri tek Bregu i Lumit.

Kryebashkiaku Erion Veliaj, duke e falenderuar për përkushtimin ndaj punës dhe ndihmës për komunitetin, përmes një mesazhi ka një urim të veçant për administratoren.

 “Liri Qoshi është administratorja e Nj. 4. Liria ka sot ditëlindjen.

b.l./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento