POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Djali u gjet i masakruar me plumba, foshnja e “mbuluar” në gjak, reagimi i nënës së viktimës në Shkodër (Video)

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja makabër që tronditi Shkodrën mëngjesin e kësaj të diele.

Boran Bërçana dhe Silvi Ndoci u vranë brenda makinës së tyre, ndërsa fëmija i tyre 2 vjeçar u gjet në prehrin e të ëmës i mbuluar në gjak, por fatmirësisht pa dëmtime nga të shtënat.

Report Tv sjell pamjet nga momenti kur nëna e Boran Bërçanës mori vesh se i biri ishte ekzekutuar bashkë me gruan e tij.

Nëna e tij duket e shokuar teksa mëson nga policët atë çfarë ka ndodhur.

l.q./
Komento