Djegia e makinës së drejtoreshës së Tatimeve në Vlorë, babai: Është e qëllimshme për shkak të detyrës

 

Babai i Anjeza Shikos, drejtoreshës së Tatimeve në Vlorës që i dogjën makinë, Muamet Çota, tha se mjetit i është vënë flaka për shkak të punës që bën vajza e tij.

‘Është e vajzës mbrëmë rreth dhe orës 10 e çerek është konstatuar tym në garazh. Erdhëm me shpejtësi. Me 1000% e qëllimshme për shkak të detyrës që bën vazja pasi punon në bashki. Shteti duhet ta gjejë'- tha Muamet Çota.


Lajmi kryesor:

Digjet makina e drejtoreshës së Tatimeve në bashkinë e Vlorës, disa të shoqëruar! I ati: Për shkak të detyrës! VIDEO kur autori i maskuar i vë flakën mjetit


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)