Djegia e shtëpisë në Pogradec/ 42 vjeçari që ndërroi jetë me probleme mendore, jetonte vetëm në një banesë të rrënuar

Detaje të reja nga ngjarja në Pogradec ku ka ndërruar jetë një 42-vjeçar Nardi Xhukellari pasi shtëpia ku banonte është përfshirë në flakë.

42 vjecari jetonte i vetem dhe ndërtesa ishte e braktisur dhe e rrënuar.

Dyshohet paraprakisht se shkak ka qenë një shkendijë elektirke.

Burime nga policia bëjnë të ditur për Report Tv se 42 vjeçari vuante nga probleme te shëndetit mendor.

 

 


Lajmi kryesor:

Merr flakë shtëpia në Pogradec, vdes 42-vjeçari! I vëllai: Kur u zgjuam dhoma e tij ishte djegur! Zjarrfikësit erdhën në këmbë, kishte ngrirë rruga


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

Edicioni i pazakontë në kushtet e pandemisë, Ermal Meta fiton vendin e tretë në Sanremo 2021