'Do keni tension në punë, pritet të ndodhë një takim i papritur...' horoskopi për ditën e sotme

'Do keni tension në punë, pritet të ndodhë një takim i papritur...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ndjenja të përziera që nga fundjava e kaluar, duhet të sqaroni veten në radhë të parë dhe të dini ku jeni. Ditë e plogësht nga pikëpamja e punës.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ndiheni në harmoni të përsosur me partnerin, gjërat po shkojnë mirë. Puna do ju bëjë krenarë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një takim i papritur pritet të ndodhë këtë të mërkurë, sqaroni nevojat dhe dëshirat që keni, para se të ecni përpara. Kolegët në punë ju vlerësojnë dhe ju respektojnë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Mos ju vijë aspak keq për veten nëse një marrëdhënie ka shkuar keq, bota është atje duke pritur për ju. Për të vetëpunësuarit, kjo e mërkurë është një ditë shumë e frytshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Emocionet ju përshkojnë gjatë gjithë ditës së mërkurë. Pak tension në punë, përpiquni të mos jeni të padisponueshëm.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Miqësinë e ndan një kufi me dashurinë, por sigurisht që kjo nuk është asnjëherë e sigurt. Kujdes nga njerëzit ziliqarë në vendin e punës.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Organizoni një surprizë për partnerin/en tuaj në këtë ditë. Puna po shkon mirë, edhe më shumë kënaqësi do të vijnë në muajin e ardhshëm.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ditë e kontrasteve të forta, diçka nuk po shkon siç duhet. Nëse jeni të pasigurt në vendin e punës, me gjasa për vitin e ardhshëm, mund të ketë një promovim ose një shpërblim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Një ditë që fillon patjetër me këmbë të mbarë. Mos e neglizhoni biznesin tuaj dhe bëni mirë llogaritë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Ndoshta keni qenë shumë befasues për dikë, në fund të fundit marrëdhëniet në dashuri nuk janë pika juaj e fortë kohët e fundit. Puna vazhdon dhe gjëra të reja po fillojnë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ende po mendoni shumë, thjesht duhet të veproni. Puna së shpejti do të japë më shumë kënaqësi.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Shqipëria sekuestroi 2.7 milionë € të pa deklaruara në kufi!  BE ofron skanera e qen të trajnuar për kontrollin e bagazheve

Shqipëria sekuestroi 2.7 milionë € të pa deklaruara në kufi! BE ofron skanera e qen të trajnuar për kontrollin e bagazheve