Do kryente vrasje me pagesë, 35 vjeçari i arrestuar pjesë e bandave të Durrësit prej vitesh! Ka njohje me 'Rrumin', emër i njohur për botën e krimit

Do kryente vrasje me pagesë, 35 vjeçari i arrestuar pjesë e bandave të Durrësit prej vitesh! Ka njohje me 'Rrumin', emër i njohur për botën e krimit

Aldi Mustafa njëri prej të arrestuarve në Durrës së bashku me 2 të tjerë që dyshohet se do të kryenin vrasje, rezulton të ketë qenë pjesë e bandave kriminale të Durrësit prej shumë vitesh. Ka miqësi me Aleksandër Lahon, Rrumin e Shijakut.

Aleksandër Laho, mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. I njohur ndryshe me nofkën ‘Rrumi’, emri i Lahos është i njohur për botën e krimit, pas akuzave për rrahjen e biznesmenit libanez Fadi Mitri.


Lajmi kryesor:

Parandalohet vrasja me pagesë në Durrës! 3 të arrestuar, 2 të dënuar më parë, njëri mik i Rrumit të Shijakut! Sekuestrohen 3 pistoleta e 1 mitraloz me fishekë në fole/ VIDEO-policia i shtrin barkas


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

'Beleri, humbje kohe', Genc Burimi: Trajtim i dyfishtë! U lejua të betohet para zgjedhësve grek dhe jo ndaj atyre shqiptarë

'Beleri, humbje kohe', Genc Burimi: Trajtim i dyfishtë! U lejua të betohet para zgjedhësve grek dhe jo ndaj atyre shqiptarë