Do të përmirësoni situatën në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Do të përmirësoni situatën në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri duhet të mbani sytë hapur dhe të ruani qetësinë për shkak të disa konflikteve me partnerin. Por që nga marsi është rikuperuar. Për sa i përket punës, situata po përmirësohet dhe lajmet janë në rrugë e sipër.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

I mirë për dashurinë me një hënë të favorshme që jep emocione të bukura dhe favorizon takimet. Mund të ketë disa diskutime me kolegët në punë, por mjafton të flisni qartë për të zgjidhur gjithçka.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Do të përmirësoni situatën në dashuri vetëm pas mesjavës me hyrjen e hënës në shenjën tuaj. Duhet të keni ende pak durim. Në punë ka negociata të hapura që duhet të mbyllen.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Kjo qetësia kthehet në jetën tuaj të dashurisë pas një periudhe disi të rëndë. Në punë duhet të keni kujdes dhe të mbushni bateritë sepse po vjen një periudhë disi e lodhshme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Duhet të tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse në këtë ditë keni humor të keq. Gjithçka po shkon mirë në punë dhe shumë shpejt do të shihni frytet e punës suaj.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

E dashuruar mirë me hënën dhe marsin e favorshëm, por më mirë të mos e ulni vigjilencën tuaj. Ka një atmosferë ndryshimi në punë dhe kjo është pikërisht ajo që keni dashur.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo është një kohë paksa e keqe për dashurinë, diçka nuk shkon. Vëmendje në punë, veçanërisht nëse punoni vetë, mund të bëni disa zgjedhje të gabuara. Vlerësoni mirë të mirat dhe të këqijat përpara se të merrni vendime delikate.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Tegohuni të kujdesshëm në dashuri sepse hëna është përballë dhe ju kërkon të merrni gjithçka me një kokërr kripë. Në punë po vijnë ide të shkëlqyera që do të ishte më mirë t'i ekspozoni drejt gjysmës së dytë të shkurtit.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ky muaj shkurt është i bukur për dashuri, ndaj organizoni diçka të bukur me partnerin tuaj. Në punë është koha për të bërë zgjedhje dhe për t'i kushtuar vëmendje Jupiterit i cili shkakton pak bezdi ligjore.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Bëni kujdes sepse hëna është disonante dhe sjell një rënie të vogël në dashuri. Në punë duhet kujdes dhe nëse duhet të mbani një fjalim atëherë prisni datën 10 të muajit. Nga ana tjetër, është pothuajse aty dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë në rregull.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Dashuria vazhdon mirë me mbrojtjen e Venusit dhe hënës. Në punë situata është e drejtë por jo e shkëlqyer, ka pakënaqësi në marrëdhëniet me kolegët. Duhet bërë shumë kujdes.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Një rikuperim të mirë në dashurinë me hënën në shenjën tuaj dhe një shtytje e mirë për histori të reja. Në punë mbërrijnë propozime të reja dhe interesante për t'u vlerësuar me kujdes, kujdes nga konkurrenca.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Dosja/ Skandali me aparaturën e kobaltit, mjeku i Onkologjikut ngriti alarmin: Nëpër korridore rrezatimi 20 herë më i lartë! Takimi me Qirjazin nuk e zgjidhi, mu bë gjyqi

Dosja/ Skandali me aparaturën e kobaltit, mjeku i Onkologjikut ngriti alarmin: Nëpër korridore rrezatimi 20 herë më i lartë! Takimi me Qirjazin nuk e zgjidhi, mu bë gjyqi