Dokumentari për kanabisin/ Vasili shpërthen në ofendime: Debilat e qeverisë gënjejnë, jo RAI 3

Dokumentari për kanabisin/ Vasili shpërthen në ofendime: Debilat e qeverisë gënjejnë, jo RAI 3

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, pas deklaratës se kryeministrit Rama në lidhje me dokumentarin RAI 3 për kanabizimin, ka reaguar duke shpërthyer në ofendime ndaj qeverisë.

Vasili i LSI-së e quan qeverinë dhe punonjësit 'debila' ndërsa thotë se RAI 3 nuk gënjen. Në fund Vasili shkruan se kryeministri së bashku me qeverinë janë të inkriminuar me mafien dhe drogën.

Reagimi i plotë i Vasilit:

"Po kaq debila jane keta te qeverise qe mendojne se shqiptaret nuk do besojne shefin e antimafias italiane dhe RAI 3, por do besojne keta ordineret e qeverise.

Sindikata e debilave ne qeveri me kryedebilin dhe ate tjetrin e ministrise se brendshme po japin  edhe percaktime se cfare eshte dhe ben RAI 3.  RAI 3 eshte do te jete atje ku eshte prej dhjetra vjetesh,por keta debilat ku do te jene? Se njerezit do te kene neveri te qeshin me ta edhe si debila.

RAI 3 nuk eshte zorre qorre e ketyre dhe thote te verteten,ndersa keta jane mesuar me ato media te cilave u hedhin kocka si qenve dhe ato lehin sic duan keta. Po,po, kjo qeveri dhe ky kryeminister jane te inkriminuar pa shpetim me mafian dhe drogen dhe nuk ja hedhin dot me deklarata leshi."

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • edi: 11/08/2019 14:03

  Ti po perpelitesh si miu ne kafaz Gjithcka qe flet i dashur plaku Dobic ,jane qokat per Meten dhe Monen ,Ato do te ju lene bishtin dhe tju fusin gishtin juve qe beni shume zhurme per asgje Bej mire te rrjeshtohesh ne rradhet e demokrateve Komuniste ,qe o te marresh teseren nga ish Komunizmi qe aderove ,or te marresh teseren nga demokracia me e Zeze ne boten e qyteteruar Si do qofte je brenda dhe ste ndihmon Meta sheh Zullumet e vehta Mon-ika ,te thote shih filxhanin se te ra Pika , Berisha eshte transformuar si Bisha .Lulushi eshte shalengjitur dhe vesh llapushi Vasili si telladh i hershem dhe sotshem ,nuk te japin ndihme dhe pike ato bastarde qe kaluan si ty ne ate Komunizem ,dhe sot thirren demokrate te Komunizmit Modern

  Përgjigju
 • ANTIKAPAK rexhep leka ISH KASAP DERRASH [ KEPI]: 11/08/2019 12:58

  O kak petrit vasili nipi manush MUT myftiut ti je një qelbësir ordinere. Ti i more shokut gruan e u martove me të o burec. Jo se Ed palla është bur i mir por ty s'të takon të flasësh. Ti po deshe me fol sqaro popullin pse Amerika të ka vu viz të kuçe o petrit kak vasili.

  Përgjigju
 • Geri: 10/08/2019 23:02

  Ti e ke ne rregull o Titi aty jane mbjedhur nje grup hajdutesh te korruptuar qe ja moren shpirti ketij populli

  Përgjigju
 • But but: 10/08/2019 22:29

  But but o Petrit Vazili a ha nje mu**

  Përgjigju
 • Lalka i Radanecit: 10/08/2019 21:03

  I ka bere buzet si bythka e gomarit te Porodines

  Përgjigju
 • Haha: 10/08/2019 20:15

  Bufi pulave Vadiliqia

  Përgjigju
 • Dauti: 10/08/2019 19:09

  NE THEMI TE SHKOJME DREJT EUROPES DREJT ITALISE TANI MEDJA ITALIANE RAI 3 DOLI FAKE NEWS NGA KERRMA QE HELMOJE GJYSMEN E TIRANES LLESHAJ VAZHDO VASKE SE KE TE DREJTE

  Përgjigju
 • Petrit bej kerma: 10/08/2019 19:04

  Ne ka me "politikan" te shplare me kokpalare ,hadjut pulash,lyrash bonifikimi,roje kocekesh,majmuni qyrko idiot me korespodence ai eshte vetem Peco Vasili o 5000 fallco o cte te them o njeri i shplare,direkt per ne kafaz mbase e mbyll ate bucen.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve presidencialeve në Mal të Zi! Gjukanoviç përballë Millatoviç

Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve presidencialeve në Mal të Zi! Gjukanoviç përballë Millatoviç