Doli nga rruga, vdes drejtuesi i motorit në Memaliaj

Foto ilustruese

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në Memaliaj, ku ka ndërruar jetë 56 vjeçari Adem Hada.

56 vjeçari ka qenë duke udhëtuar me motor dhe nga raportimet e para bëhet me dije se mjeti ka dalë nga rruga duke sjellë vdekjen e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Krahës – Zhulaj, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me SHBA-të, sipas jush a duhet ta përjashtojë Basha nga grupi i PD-së Sali Berishën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ylli i futbollit, Michael Ballack humb tragjikisht të birin në moshën 18-vjeçare