Doli për të ruajtur bagëtitë dhe nuk u kthye në shtëpi, gjendet i vdekur bariu 69 vjeç në Finiq! Kishte rënë në greminë

Doli për të ruajtur bagëtitë dhe nuk u kthye në shtëpi, gjendet i vdekur bariu 69 vjeç në Finiq! Kishte rënë në greminë

Vendi ku u gjet trupi i pajetë

Taqi Bërxulla, bariu 69 vjeçar që doli për të ruajtur bagëtitë dhe nuk u kthye në shtëpi është gjetur pa shenja jete. Ai ishte rrëzuar nga një greminë me 10 metra lartësi. Ngjarja bëhet ende më tragjike pasi mbi trupin e Taqi Bërxullës kishte rënë edhe gur.

Mbrëmjen e kaluar, 69-vjeçari kishte dalë për kullotjen e bagëtive, por nuk ishte kthyer më. Të shqetësuar, familjarët kanë pyetur fqinjët dhe barinj të tjerë  nëse e kishin parë bariun, por askush nuk e kishte parë.  

Me ndihmën e banorëve të zonës dhe policisë, familjarët nisën kërkimet derisa gjetën trupin e pajetë të 69-vjeçarit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga 'grupi i ferrit' për të ëndërruar parajsën, nis sot aventura e Kombëtares në Euro 2024! Statistikat dhe pragndeshja e Itali - Shqipëri

Nga 'grupi i ferrit' për të ëndërruar parajsën, nis sot aventura e Kombëtares në Euro 2024! Statistikat dhe pragndeshja e Itali - Shqipëri