Fansat e Luizit reagojnë ashpër pas krisjes së miqësisë me Efin: I ka hipur vetja në qejf këtij, po na zhgënjen

Fansat e Luizit reagojnë ashpër pas krisjes së miqësisë me Efin: I ka hipur vetja në qejf këtij, po na zhgënjen

Kiara, Luizi dhe Efi

Përçarja e grupit 'LEK', ka ndryshuar komplet situatën në BBV duke shkaktuar reagime të shumta në rrjet.

Pas hyrjes së Kiarës dhe Efift në shtëpi, këngëtari u pa goxha i distancuar me këtë të fundit, gjë që shkaktoi dhe përplasjen mes tyre në “Prime”.

Edhe pse Efi nga njëra anë kërkonte që Luizi të mos e hidhte poshtë gjithë shoqërinë e tyre, sërish këngëtari zgjodhi dashurinë dhe nuk e uli Kiarën.

E duket se ky debat ka shkaktuar dhe reagimin e ashpër të fansave të cilët e kanë “kryqëzuar” këtë veprim të Luizit ku shprehen se ndihen shumë të zhgënjyer nga ai.

Madje disa janë shprehur se këngëtari nuk e meriton fitoren e “Big Brother VIP” pas kësaj situate.

Disa nga komentet në rrjet 
 

1/3
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Surrogacia dhe 'martesa' tek tarraca e bashkisë/ Qytetarët mbajnë protestë tek sheshi 'Skëndërbej': Familja dhe jeta po kërcënohen

Surrogacia dhe 'martesa' tek tarraca e bashkisë/ Qytetarët mbajnë protestë tek sheshi 'Skëndërbej': Familja dhe jeta po kërcënohen