‘Dopietë’ e Locatelli-t, mesfushori i Italisë realizon supergol! Zvicra e shtangur

52’ Manuel Locatelli është njeriu i mbrëmjes për Italinë. Mesfushori që luan për Sassuolo-n dyfishoi shifrat me një gol spektakolar nga jashtë zone, që la të shtangur portierin. Rezultati 2-0 për Italinë, me Locatelli-n që realizoi të dy golat.


Lajmi kryesor:

Euro 2020/ Italia bën spektakël edhe me Zvicrën, siguron kualifikimin në fazën tjetër! Locatelli dhe Immobile supergola kundër Zvicrës


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kërkohet certifikata e vaksinimit për tu futur në bare e restorante?×

Lajmi i fundit

John

‘Kam 10 vjet që ha të njëjtin mëngjes’, Edmond Tupja gatuan recetën unike në ‘Rreze Dielli’ dhe zbulon sekretet për një dietë të balancuar