PD dhe FRD arrin marrëveshjen për koalicion për zgjedhjet e 25 prillt

PD dhe FRD arrin marrëveshjen për koalicion për zgjedhjet e 25 prillt

FRD e Bamir Topin kanë arritur dakordësinë me PD dhe kanë firmosur marrëveshjen vetëm 30 minuta para përfundimit të afatit të regjistrimit të koalicioneve në KQZ


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


  • Sondazhi i ditës:

    Policia ndaloi protestën e Berishës në Bulevard, si e vlerësoni vendimin?×

Lajmi i fundit

3 vite nga tërmeti tragjik, rindërtimi ende në proces! Në Fushë-Krujë, Thumanë e Bubq familjet në shtëpitë e reja, në Krujë mbi 1100 ende me bonus qiraje

3 vite nga tërmeti tragjik, rindërtimi ende në proces! Në Fushë-Krujë, Thumanë e Bubq familjet në shtëpitë e reja, në Krujë mbi 1100 ende me bonus qiraje