Drejtoria Rajonale e Shërbimeve të Transportit Rrugor në Berat krejtësisht e transformuar

Kryeministri Edi Rama e ka nisur me pamjet nga Drejtoria Rajonale e Shërbimeve të Transportit Rrugor në Berat.

Ai thekson se krahas rritjes së cilësisë së shërbimeve, janë ulur dhe kostot.

“Mirëmëngjesi dhe me Drejtorinë Rajonale të Shërbimeve të Transportit Rrugor Berat, ku krahas përmirësimit dhe rritjes së cilësisë së shërbimeve, kemi ulur edhe kostot, përmes vendosjes së paneleve fotovoltaike, të cilët mbulojnë një pjesë të nevojave vjetore për energji elektrike në këtë drejtori, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook-un e tij.

 

 

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Fiona: 27/09/2023 14:52

  Vetem pune te mira po shohim nga qeveria juaj

  Përgjigju
 • Jona: 27/09/2023 14:51

  Nje transformim i madh i eshte bere kesaj drejtorie ne qytetin e Beratit

  Përgjigju
 • enis: 27/09/2023 13:37

  te kenaqen syte kur sheh drejtorite me keto standarte

  Përgjigju
 • Klaus: 27/09/2023 13:12

  Ju lumte qe beni ndryshime te tilla te nevojshme

  Përgjigju
 • Lola: 27/09/2023 13:10

  Shqiperia po ecen perpara me ju

  Përgjigju
 • Alket: 27/09/2023 13:00

  Sic duhet te jet Shqiperia po ecen perpara me qeverin Rama????????

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën