Drogë me emrin e vajzës së Beyonce

Drogë me emrin e vajzës së Beyonce
Histeria e shkaktuar nga lindja e vajzës së Beyonce Knowles dhe Jay-Z, me emrin Blue Ivy, ka arritur klumin. Në Hollywood ka filluar të shitet një lloj droge sintetike me emrin e fëmijës së çiftit. Sigurisht që dy artistët nu kanë dhë asnjë koment mbi këtë, por policia ka bërë të ditur se droga e quajtur “GZ Blue Ivy”, e cila konsiderohet e paligjshme. Ndërkaq pritet gjatë javës që vjen që Beyonce dhe Jay-Z gjithashtu të bëjnë të ditur disa të holla në lidhje me fëmijën e tyre të parë, i lindur vetëm pak ditë më parë. Me këtë rast Jay-Z ka krijuar një këngë enkas për vajzën e tij.

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Kim takon pensionistin në Roskovec, mesazhi i ambasadores së SHBA-ve: Kujdesuni për vendin tuaj, është më i bukuri

VIDEOLAJM/ Kim takon pensionistin në Roskovec, mesazhi i ambasadores së SHBA-ve: Kujdesuni për vendin tuaj, është më i bukuri