Dua Lipa nuk i ndahet jugut të Shqipërisë, publikon videon me të dashurin duke u hedhur në det, flet edhe shqip

Këngëtarja Dua Lipa prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri dhe ka zgjedhur bregdetin e jugut për të pushuar. Ylli botëror po shijon rrezet e nxehta të diellit së bashku me të dashurin, modelin e famshëm, Anwar Hadid dhe familjen e saj.

Përmes një postimi në Instagram, Lipa ka ndarë disa foto teksa relaksohet në një jaht. Ndërsa ka publikuar dhe një video me të dashurin Hadid ku dëgjohet teksa flet shqip.

“Kristina na inçizo”- i drejtohet Dua Lipa një prej mikeve të saj që ta filmojë, ndërkohë që hidhet në det e kapur për dore me Anwar Hadid.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

  • Like: 06/08/2021 04:50

    Like injoranti e kokmadhi paska pare Dua Lipa qe u hodh ne det si ajo. Mona surrat kali do te jet bere xheloze

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

 U dënua me 2 vite burg,  Llalla fotografohet në Romë duke pritur trenin