Dua Lipa zbukuron Caprin, mahnit me pamjen e saj në sfilatën e Jacquemus ‘La Casa’

Dua Lipa zbukuron Caprin, mahnit me pamjen e saj në sfilatën e Jacquemus ‘La Casa’

Dua Lipa

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, Tina Kunakey, Rosie Huntington-Whiteley dhe Adèle Exarchopoulos ishin disa prej personazheve të njohur që morën pjesë në sfilatën e Jacquemus ‘La Casa’, e cila festoi 15-vjetorin e saj.

28-vjeçarja kishte zgjedhur që për këtë ngjarje të vishte një një fustan të gjatë gjysmë të tejdukshëm me kurriz të hapur ngjyrë blu.

Fustani i saj është nga koleksioni i fundit i Jacquemus, që së fundmi ka hapur një butik në ishullin Capri, ku dhe u zhvillua sfilata e modës vjeshtë/dimër 2024.

1/3
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Netanyahu zotohet për “rritje të presionit” ndaj Hamasit

Netanyahu zotohet për “rritje të presionit” ndaj Hamasit