'Dua të shoh perëndimin e diellit'. Një nga momentet më stimuluese në kohën e epidemisë nga koronavirusi (FOTO)

'Dua të shoh perëndimin e diellit'. Një nga momentet më stimuluese në kohën e epidemisë nga koronavirusi (FOTO)

Një mjek në spitalin Renmin, në qytetin e Wuhan aty ku lindi vdekja, ka nxjerrë për pak çaste në rrugë një paciente 87 vjeçare të infektuar nga koronavirusi.

Ajo dëshironte të shikonte perëndimin e diellit pasi prej një muaji ishte shtruar me urgjencë në pavionin e pneumonisë për shkak të infeksionit dhe nuk e kishte parë për një kohë të gjatë shkëlqimin e mbrëmjes.

Dr. Liu Kai ka punuar në këtë spital për ditë me radhë për të ndihmuar në trajtimin e pacientëve. Ky është ndoshta një nga momentet më të paharrueshme dhe stimuluese në epideminë e koronavirusit.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi/ 197 të vdekur në Itali, mosha mesatare e viktimave 81 vjeç. Presidenti Mattarella mesazh popullit. OBSH: Virusi nuk mund të bllokohet më


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto