Duka zotohet pas marrëveshjes me Bashën: Jam i dyti në Durrës, nëse s’fitoj s’marr pjesë më kurrë në zgjedhje

Duka zotohet pas marrëveshjes me Bashën: Jam i dyti në Durrës, nëse s’fitoj s’marr pjesë më kurrë në zgjedhje

Agron Duka

Kreu i PAA Argon Duke ka reaguar pasi ka firmosur marrëveshjen për krijimin e koalicionit “Aleanca për Ndryshim” me kreun e PD Lulzim Basha për të hyrë së bashku në zgjedhjet e 25 prillit.

Duka shkruan se është i dyti në listë në qarkun e Durrësut dhe nëse nuk fiton ai zotohet se nuk do të marrë pjesë kurrë më në zgjedhje.

“Fjale burrash. Me Ramën nuk bëhem kurrë. Jam i dyti në në qarkun e Durrësit në listat e PD, nëse nuk fitoj nuk marrë pjesë kurrë në zgjedhje”, shkruan ai.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Samiti i liderve të BE-së në Tiranë/ Berisha: Nuk mund të organizohet pa patur protestë, do ndjekim shembujt e vendeve të tjera

Samiti i liderve të BE-së në Tiranë/ Berisha: Nuk mund të organizohet pa patur protestë, do ndjekim shembujt e vendeve të tjera