Durrës/ 39-vjeçari i dehur refuzon të ndalojë dhe merr para traun e portit me 'Land Rover', arrestohet nga policia

DURRËS- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në portin e Durrësit, ku një 39-vjeçar në timonin e një 'Land Roveri' ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun hyrës në port.

Për pasojë 39-vjeçari A. Ll., banues në Qerret, Durrës është vënë në prangat e policsë së Durrësit. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve  të para të mëngjesit të sotëm  ndërsa policia njofton se 39-vjeçari ka qenë nën efektin e alkoolit.

Tashmë ai do të përballet me akuzat për veprat penale "Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt", "Kundërshtim i punonjësit që kryen detyrë shtetërore" dhe "Shkatërrim prone".

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • rem: 14/01/2020 18:16

  rroft Spak, ah ai vend ka ik per lesh si mos me keq.

  Përgjigju
 • Vlora: 14/01/2020 10:39

  Rama: T'i tregojmë fqinjëve se Shqipëria është një leksion i rrallë i turizmit Hahahahaha.

  Përgjigju
  • nik: 15/01/2020 01:20

   Cfar lidhje ka rama ne ket pun? Shiptaret i ka ber zot "albanez" jo rama. Shqiperia deri sa te ket shqiptar sdo behet kurre.×

Lajmi i fundit

John

Aksident i katërfishtë në aksin Maminas-Durrës, pamjet nga makinat copë e çikë