Durrës/ Dy burrat në ‘alarm’, denoncojnë në polici: Na janë larguar gratë

Durrës/ Dy burrat në ‘alarm’, denoncojnë në polici: Na janë larguar gratë

DURRËS- Dy denoncime janë bërë në Policinë e Durrësit, nga dy burra. Të dy kanë denoncuar se bashkëshortet u janë larguar nga banesa dhe nuk kanë asnjë njoftim prej tyre.

Denoncimi i parë është bërë nga 38-vjeçari, D. P., banues në Shënavlash, Durrës. Ai ka deklaruar se është larguar nga banesa bashkëjetuesja e tij, I. S., 35 vjeçe, banues në Shënavlash.

Ndërkohë, denoncimi tjetër është bërë nga 23-vjeçari K.S., banues në Kavajë. Edhe ai ka deklaruar se është larguar nga banesa bashkëshortja e tij, E. S., 20 vjeçe, banuese në Kavajë.

Po punohet për gjetjen e tyre.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ich: 14/06/2024 17:32

    Mos punoni per gjetjen e tyre,pasi te ngopen do te vijn vet

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?



×

Lajmi i fundit

U kërkua ekstradimi në Korenë e Jugut, Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Prokurorisë! Gjermani Stephan Morgenstern mbetet në Shqipëri

U kërkua ekstradimi në Korenë e Jugut, Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Prokurorisë! Gjermani Stephan Morgenstern mbetet në Shqipëri