Durrës/ Humb jetën punonjësi i Portit të Portoromanos, ra në kontakt me rrymën elektrike

Durrës/ Humb jetën punonjësi i Portit të Portoromanos, ra në kontakt me rrymën elektrike

Foto ilustruese

DURRËS – Një 35-vjeçar, punonjës në Portin e Portoromanos, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe duke humbur jetën këtë mbrëmje

Policia njofton se ka shoqëruar në komisariat personat përgjegjës për vdekjen e 35-vjeçarit të identifikuar me inicialet K.M..

“Rreth orës 20:00, në lagjen nr. 15, Durrës, shtetasi K. M., rreth 35 vjeç, duke punuar tek Porti në Portoromano dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.   

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar personat përgjegjës në Komisariat për veprime të mëtejshme”,-njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë