Durrës/ Merr flakë makina e Ilir Nishani, vëllait të Bujar Nishanit (VIDEO)

DURRËS - Një makinë tip "Benz" është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të shtune në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:10 në lagjen nr. 12 në Durrës.

Makina është në pronësi të vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani, Ilir Nishani. Policia njofton se ajo ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz por vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Makina e Ilir Nishanit e cila u përfshi nga flakët

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përvjetori i pavarësisë dhe çlirimit, a është bërë Shqipëria ajo që ëndërruan heronjtë tanë?

Komento

Komente

 • Kopuku: 31/10/2020 12:57

  O Nishan i vellai Nishanit, hidhi vaj, hidhi uje se merr flake. Keni pune shume ju prokuroret e plepave e skeni kohe te kujdeseni per makinen.

  Përgjigju
  • Ilir: 31/10/2020 18:05

   O kopuk un sjam prokuror,,por jam dashnor i motres e nones tate,,dhe po deshe ene i joti,,karin n'goj kom me ta rras

 • Nipi prokurorit: 31/10/2020 12:34

  3 milion shqiptar , cne shkendije te makina prokurorit

  Përgjigju
 • prona pa pronar: 31/10/2020 11:43

  Diku do kete perfituar ndonje prone me mbivendosje nga ato te nishanlliut me mustak

  Përgjigju
 • Vëzhguesi: 31/10/2020 11:15

  Gjynah se e kishte me pare djerse!

  Përgjigju
  • Agjenti: 31/10/2020 11:52

   Hahahahaha ja mbulon siguracioni fatkeqit×

Lajmi i fundit

John

Zbardhen emrat e autorëve të vrasjes në Shkodër! Lidhja me vrasësin e efektivit të RENEA-s Arben Ujka dhe me Ibrahim Licin