Durrës/ Sherr masiv në Pallatin e Sportit, mësohet shkaku i përleshjes mes sportistëve

Durrës/ Sherr masiv në Pallatin e Sportit, mësohet shkaku i përleshjes mes sportistëve

Momenti i tensionit

Një sherr masiv ka ndodhur pasditen e sotme në Pallatin e Sportit “Ramazan Njala” në Durrës, gjatë ndeshjes U-16, Teuta - Partizani në basketboll.

Gjatë shtërngimit të duarve, një nga lojtarët e skuadrës së Partizanit ka sharë kundërshtarin e tij dhe në këtë moment ka nisur konflikti mes lojtarëve.

Në parket janë përfshirë dhe tifozët, ndërsa policia ka shoqëruar më pas disa prej të përfshirëve.

Teuta ka kaluar në finale pas fitores me Partizanin. Kjo sfidë i vendos njollë basketbollit të moshave. Teuta ishte klubi pritës në këtë duel.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Samiti i paqes për Ukrainën, presidentja zvicerane: Kërcënimi për përdorim të armëve bërthamore i papranueshëm! Sot Stoltenberg në Shtëpinë e Bardhë

Samiti i paqes për Ukrainën, presidentja zvicerane: Kërcënimi për përdorim të armëve bërthamore i papranueshëm! Sot Stoltenberg në Shtëpinë e Bardhë